/
Loading

HDM Tekstil Hakkında

Mehmet Tekin tarafından kurulan, modern ve yenilikçi tarzıyla bayan giyim sektöründe öncü olan HDM Tekstil , 25 yıllık iş tecrübesiyle kendi üretimini gerçekleştirmekte ve dünyanın pek çok ülkesine satış yapmaktadır. HDM Tekstil, hızlı ve kaliteli üretim alt yapısı ve sayısız müşteri memnuniyeti ile günümüz trendini takip etmek isteyenlerin ilgi odaklarından biri olmayı başarmıştır. Modayı doğru analiz eden, uygun kumaş ve renk harmanlamasını pek çok seçenekle müşterilerine sunan HDM Tekstil, moda sektörünün de önde gelen firmalarındandır.

Kuruluş amacına paralel olarak bayan tüketicilere, son trend ürünleri hızlı üretim kapasitesiyle ulaştırmayı ve tüm dünyaya Türkiye’nin açılan önemli bir kapısı olmayı ilke edinmiştir. Kaliteli ve elit üretim anlayışıyla, aynı zamanda moda konusunda bir trendsetter olma yolunda ilerlemektedir.

Fiyat ve kalite endekslerine dikkat ederek, sunduğumuz hizmetin kalitesinde zirveye ulaşmayı hedefliyoruz. Kalitemize paralel olarak artış gösteren müşteri memnuniyetine ise ayrı bir önem ve değer veriyoruz. Müşterilerimize beklentilerinin de üzerinde ürün ve hizmet sunmak ana hedefimiz olarak bize yol göstermektedir. Aynı önem ve değeri kurum kültürümüze yansıtarak, kurum içi memnuniyeti üst seviyede tutuyoruz. Saygı ve sevgi ile imar ettiğimiz markamızı, ekip arkadaşlarımızla el ele vererek her gün daha ileriye taşıma anlayışı ile hareket ediyoruz.

Bizler; hem ekibimize hem de müşterilerimize sonsuz inanıyor ve sonuna kadar güveniyoruz. İstikrarlı büyümemizi ve markalaşmış olmamızı siz değerli müşterilerimize borçlu olduğumuzun da her zaman farkındayız.

MİSYONUMUZ

  • Kaliteli üretimi en iyi fiyat seçenekleriyle sunmak ve müşteri memnuniyetini temin etmek,
  • Müşterilerimizin bütün beklenti ve düşüncelerini daha ileriye taşıyan kalitede ürün ve hizmet alt yapısını sunmak.
  • Müşterilerimiz ve çalışanlarımız noktasında saygı, sevgi çerçevesinde, var olan karşılıklı fayda ve memnuniyeti daha üst düzeylere taşımak.
  • Müşterilerimizin memnuniyetinin çalışanlarımızın mutluluğuna bağlı olduğundan hareketle yüksek motivasyon ve sevgi dolu bir iş ortamının teşekkülünü sağlamak.

VİZYONUMUZ

  • Hayata renk katan, insanlara emsalsiz bir rahatlık sağlayan, kendine özel tarzı olan ürünlerimizle mükemmel kalite ve hizmet anlayışına bağlı ekonomik ürünler sunmak.
  • Sektör içindeki varlığımızı en sağlıklı şekilde daha ileriye taşıyarak, istikrarlı üretim anlayışıyla sektörün ilk sıralarında yer almak.
HDM Tekstil